Szkolenia


 

Organizujemy szkolenia z kosztorysowania robót budolwanych. Kursy odbywają się w grupach 4-15 osobowych. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na laptopach szkoleniowych organizatora. Kursy mają charakter warsztatów. Posiadamy wieloletne doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń. Jako instytucja szkoleniowa, oragnizujemy szkolenia otwarte oraz dedykowane dla zamawiającego w formie zamkniętej. Kursy przeprowadzamy na terenie całego kraju. Odbiorcami naszych szkoleń są instytucje sektora publicznego, prywatnego, wykonawcy, kadra inżynierska, a także osoby które dopiero rozpoczynają karierę zawodową jako kosztorysant. Jako jednostka posiadająca akredytacje producenta specjalistycznych oprogramowań inżynierskich, przeprowadzamy kursy o charakterze podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

 

Kurs kosztorysowania robót budowlanych

  • Poziom I - kurs kosztorysownia na programie BimestiMate dla osób początkujących,
  • Poziom I - kurs kosztorysownia na programie BimestiMate dla osób średniozaawansowanych,
  • Poziom III - kurs kosztorysowania na programie metriCAD,
  • Poziom IV - kurs kosztorysowania na programie BimestiMate w technologi BIM.

Jak się zapisać ?

W pierwszej kolejności należy zapoznać się z programem szkolenia. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi organizator, prześle fakturę pro forma do zapłaty. Po otrzymaniu środków, wysyłamy agendę szkolenia .

 

Jeżeli jesteś zdecydowany, możesz od razu wybrac szkolenie i za posrednictwem strony dokonać zapłaty w zakładce Szkolenia/Zamawiam i Płacę.

 

W przypadku szkoleń zamkniętych, prosimy o bezpośredni kontak celem ustalenia szczegółow.

 

 

Zapraszamy na kursy z kosztorysowania robót budowlanych. 

 

 

 

 

Profi Europe

KONTAKT

CONSULTING PARTNER

35-083 Rzeszów
ul. Matuszczaka 1/12
tel.: 17 873-17-73
tel.: 604 466 908
e-mail: biuro@widak.pl

NIP: 8131282687
REGON: 690582520