"Sukces ma wiele twarzy"


 
Przyczyniamy sie do sukcesów naszych Partnerów. Poniżej historia zrealizowanych prac kosztorysowych wybranych Partnerów.
 

MWM Architekci


Biuro architektoniczne MWM rozpoczęło oficjalną działalność w lipcu 2000 r. Jego powstanie było formalnym usankcjonowaniem wcześniejszej, kilkuletniej współpracy trzech architektów – Marcina Smoczeńskiego, Wacława Matłoka i Macieja Łobosa. Obecnie MWM jest największym biurem architektonicznym w południowo-wschodniej części Polski i jednym z największych w kraju. Firma współpracuje ze stałym zespołem projektantów i konsultantów. 
(źródło:. MWM Architekci)

 


ST Architekci


S.T. ARCHITEKCI Sp. z o.o. powstała w maju 2005 roku. Założycielami spółki są arch. Robert Szular i arch. Maciej Trybus. Firma realizuje różnorodne projekty począwszy od projektów domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej, urzędy, szpitale, budynki handlowe i handlowo-usługowe, mieszkalne wielorodzinne, przemysłowe i magazynowe. Do dnia dzisiejszego roku firma zrealizowała wiele zamówień. Większość zaprojektowanych przez nas obiektów została zrealizowana.
(źródło: ST Architekci)

 


K+Architekci


K+Architekci sp. z o.o. to pracownia architektoniczna założona w 2014 roku przez architektów: Tomasza Kozłowskiego, Roberta Szulara i Macieja Trybusa.

(źródło: K+Architekci)

 


Apklan


Deweloper APKLAN to jedna z największych firm specjalizująca się w budowie budynków mieszkalnych na terenie województwa Podkarpackiego. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w budownictwie.

(żródło: Apklan)

 


Urban Project


Wyjątkowe projekty domów i rezydencji, nowoczesne projekty wielobranżowe do pozwolenia na budowę. Wysoka jakość, profesjonalizm i doświadczenie.

(źródło: Urban Project)

 


Musz Architekci


Biuro architektoniczne współpracujuące z dużą ilością specjalistów branżystów inżynierami instalacji elektrycznych, sanitarnych, branżą konstrukcyjną i drogową.

(źródło: Musz Architekci)

 


PAI Michalski


Pracownia Architektoniczno-Inwestycyjna Maciej Michalski

(źródło PAI M.Michalski)

 

 

 


 

Co Za Studio - Pracownia Architektury


Pracownia Architektury

(żródło: Co Za Studio)

Profi Europe

KONTAKT

CONSULTING PARTNER

35-083 Rzeszów
ul. Matuszczaka 1/12
tel.: 17 873-17-73
tel.: 604 466 908
e-mail: biuro@widak.pl

NIP: 8131282687
REGON: 690582520