Newsletter

Podaj nam swój adres e-mail aby otrzymywać nowości

szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosztorysowania, rozliczania, harmonogramowania. Nasze szkolenia prowadzone są w formie wykładów oraz warsztatów. Grupy dowolne. Są to szkolenia bezpłatne, dofinansowane, zamknięte dla różnych instytucji, miedzy innymi Telekomunikacja Polska, Telekomunikacja Kolejowa, PKP, Izba Inżynierów Budowlanych, Urzędy Powiatowe i Wojewódzkie, Regionalne Centra Kształceń Administracji, Elektrociepłownie, Urzędy Gmin i Miast, SKB, i wiele innych. 

Naszymi klientami są również mikro i małe przedsiębiorstwa.   Zapraszamy na stronę www.szkolenia.widak.pl celem zapoznania sie z ofertą szkoleniową.


Szkolenia obsługi programów

Dysponujemy niezbędnym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie szkoleń komputerowych w dowolnym miejscu w Polsce. Obecnie prowadzimy szkolenia na programach:

- do kosztorysowania Zuzia,
- do rozliczeń BudIn,
- do przedmiarowania metriCAD,
- do projektowania BricsCAD,
- do harmonogramowania Planista,
- do sporządzania świadect energetycznych Dataterm,
- do projektowania 4M


  Promocje

Nowe szkolenia z możliwością zakupu programów po bardzo preferencyjnych cenach. Więcej szczegółów na www.szkolenia.widak.pl


Aktualności

ZUZIA BIM

ZUZIAbim jest innowacyjnym systemem do kosztorysowania robót budowlanych pracującym w technologii BIM. System umożliwia przeniesienie do kosztorysu przedmiarów uzyskanych wprost z modeli wirtualnych budowli i ich szybką wycenę na dowolnym etapie projektu. 

 

Rzetelna Firma